Draakonisalv 55g Salvid ja esmaabi
  • Draakonisalv 55g Salvid ja esmaabi

Draakonisalv 55g

19,50 €

Frantsila draakonisalv on soojendav hooldustoode lihase- ja liigeseprobleemide hoolduseks ning ninakinnisuse puhul.Salv on tõhus õlgade ja selja probleemide puhul. Leevendab peavalu, elavdab vereringet ja aitab külmetuse puhul. Salvi mõju põhineb Soomes kasvatatud ravimtaimedel ja Hiina meditsiinis hinnatud aroomiteraapilistel eeterlikel taimeõlidel.

Frantsila draakonisalv on soojendav hooldustoode lihase- ja liigeseprobleemide hoolduseks ning ninakinnisuse puhul.

Salv on tõhus õlgade ja selja probleemide puhul. Leevendab peavalu, elavdab vereringet ja aitab külmetuse puhul. Salvi mõju põhineb Soomes kasvatatud ravimtaimedel ja Hiina meditsiinis hinnatud aroomiteraapilistel eeterlikel taimeõlidel.

Määri hooldavale piirkonnale mitu korda päevas.

Külmpress päevalille- ja oliiviõli, ning mesilasvaha hooldavad nahka. Rosmariini, männi, kadaka ja nelgi eeterlikud õlid leevendavad valu ja ergutavad vereringet. Piparmünt ja eukalüpt mõjuvad pingeid leevendavalt ja lavendel ning naistepuna rahustavad. Raudrohi, teeleht ja niithumal hooldavad nahka, leevendavad pingeid ning elavdavad kudede ainevahetust.

Säilita toodet jahedas.

Koostis: Helianthus annuus *, Cera flava , Olea europaea *, Rosmarinus officinalis , Pinus sylvestris , Lavandula angustifolia , Juniperus communis , Mentha piperita , Eucalyptus radiata, Gaultheria procumbers, Syzygium aromaticum, Plantago spp.*, Trifolium pratense*, Prunella vulgaris *, Achillea millefolium*, Calendula officinalis*, Stellaria media*, Hypericum perforatum *, Polygonum aviculare*, Verbascum thapsus *, Arctium lappa *, Bach:in Rescue remedy aputipat: Prunus cerasifera, Clematis vitalba, Impatiens ssp., Helianthemum nummularium, Ornithogalum umbellatum, Prunella vulgaris, Carpinus betulus

6416384070227
Kogus

Oluline info:

Maksevõimalused meie poes:

Paypal Credit Cart 

Pangaülekanne  SwedBank pangalingi makse

Montonio Järemaks