DAMASKUSE ROOSIÕIE PULBER, 100G ERBE DI JANAS
  • DAMASKUSE ROOSIÕIE PULBER, 100G ERBE DI JANAS

DAMASKUSE ROOSIÕIE PULBER, 100G

7,46 €

Valmistatud kõige kaunimatest roosiõiteks. Roosa pulber, mis oma õrna lõhna ja vitamiinirikkusega on asendamatu iga daami ilulaekas. Sega Rhassoul saviga, et saada puhastavat ilumaski. Amla pulbriga, et nahka noorendada ja pinguldada. Mitti saviga sügavpuhastuseks. Neemiga rasusele nahale. Jogurti ja kurgiga õrnale nahale. Lisa vannivette, et saada särav nahk ja lõõgastav elamus.

NB. Kuivatatud roosipulber ei ole punane, kuna kuivades roosi värv kahvatub. Värv varieerub kahvaturoosast kuni pruunikasroosani. Lõhn ei ole nii tugev kui värsketel õitel aga lõhn intensiivistub kui pulber segada kreemi, õli või teiste ainetega. Lisatud ei ole ühtegi aroomi ega värvainet.

Päritolumaa India

KÕIK ERBE DI JANAS TOOTED ON NIKKEL-KROOM-KOOBALT-KAADMIUM-PLII testitud ja 100% naturaalsed.

Erbe di Janas on väike Itaalia perefirma, mis asub Sardiinia saarel. Sinna tellitakse otse puhtaid ja looduslikke koostisaineid, taimeõlisid ja taimepulbreid Aafrikast, Indiast ja mujalt. Kõik tooted on 100% puhtad ja naturaalsed. Erbe di Janas motoks on "Loodusel on igale küsimusele vastus" - " La Natura ha tutte le risposte. "

EJROOS
3 Tooted

Lisainfo

Kaal
100g
Kogus

Oluline info:

Maksevõimalused meie poes:

Paypal Credit Cart 

Pangaülekanne  SwedBank pangalingi makse