• Allahinnatud
Komplekt külmetuse vastu 2+1 Tervisetooted
  • Komplekt külmetuse vastu 2+1 Tervisetooted

Komplekt külmetuse vastu 2+1

12,25 €
9,50 € Säästke 2,75 €
Maksudega

Komplekt sisaldab: Kurgusiirup mustikast, ninasalv ja TASUTA kaasa hanerasvasalv

LOE BLOGIST: KÜLMETUSE VASTU LOODUSLIKULT JA TÕHUSALT

Komplekt sisaldab: Kurgusiirup mustikast, ninasalv ja TASUTA kaasa hanerasvasalv

Kurgusiirup mustikast 244g

Sügiseks ja talveks soovitame eriti väikelastega peredele LOODU Kurgusiirupit mustikast. Hea maitsega toode, mis sobib täiskasvanutele ja lastele. Mustikas on hästi tuntud antioksüdantide allikas. Ingverist võib abi olla põletiku korral. Taruvaik aitab külmetushooajal hoolitseda ülemiste hingamisteede ja kurgu hea seisu eest. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Sobib väikelastele. LOODU Kurgusiirup mustikast sobib ka niisama tarbimiseks.

Ninasalv 40ml

LOODU Ninasalv sobib külmetuse korral hingamise kergendamiseks, õhetava ja kuiva nina värskendamiseks ja niisutamiseks. Toode sisaldab loodusest pärinevaid osiseid, milliseid on traditsiooniliselt külmetuse puhul kasutatud. LOODU Ninasalv on sünteetika- ja lõhnaainetevaba. Tüümianile omistatakse rahustavat toimet ülemistes hingamisteedes ja samuti hävitab tüümian põletikuga seotud mikroobe. Lanoliin on tuntud õrnu pindu pehmendava ja nina kuivust vähendava ainena ning hoolitseb hella ninaümbruse eest. Sookailu on rahvalikult peetud heaks köharohuks, millele omistati hingamisteid lahtistavaid omadusi. Eukalüpti ja piparmündi eeterlikud õlid sobivad kasutamiseks hingamisteede külmetuse puhul ja muudavad hingamise kergemaks.

KINGITUSEKS:

Hanerasvasalv 40ml

Hanerasva on vanast ajast kasutatud külmetuse puhul rindkerele määrimiseks, eriti lastel, ka alla 3-aastastel. LOODU Hanerasvasalv on eeterlike õlide ja naftakeemia vaba. Suurest mugavast laia suuga purgist on seda hea ja mugav kätte saada. Salvi põhjaks on loodusest pärinev mesilasvaha. Vana kombe kohaselt kanti ja hõõruti hanerasva soojendatult lapse rindkerele, kui tal oli köha või röga lahtistamiseks. Hanerasv sisaldab suurel määral (20% umbkaudu) palmitoleenhapet, millel on leitud põletikuvastaseid omadusi, mis seletavad külmetushaiguse puhul edukat kasutamist.

LOE BLOGIST: KÜLMETUSE VASTU LOODUSLIKULT JA TÕHUSALT

Loodu_mix
Kogus

Oluline info:

Maksevõimalused meie poes:

Paypal Credit Cart 

Pangaülekanne  SwedBank pangalingi makse

Montonio Järemaks