Black Stuff pulber 30g Toidulisandid
  • Black Stuff pulber 30g Toidulisandid

Black Stuff pulber 30g

32,50 €

BLACK STUFF aitab hoida keha terve ja tasakaalus, eemaldades kehast vabu radikaale, raskemetalle, keskkonna toksiine, surnud rakke ja viirusi.

Anname inimestele tagasi selle, mille tänapäeva maailm on välja jätnud, aidates taastada seedtrakti tervise, heaolu ja õnne

BLACK STUFF on ligniinirikastest taimedest saadud looduslik polüfenoolide ühend.

Polüfenoolid võimaldavad sinu kehal raku tasemel toitainete, antioksüdantide, rasvhapete ja mineraalide imendumist ja manustamist.

Fulviinhapped on teadaolevalt kõige ohutumad ja võimsamad viirusevastased ained. Erinevalt antibiootikumidest võib fulviinhappeid kasutada tähtajatult, loomata ühtegi antibiootikumiresistentset haiguse tüve, mis on farmaatsiatoodete tavalised probleemid.

BLACK STUFF aitab hoida keha terve ja tasakaalus, eemaldades kehast vabu radikaale, raskemetalle, keskkonna toksiine, surnud rakke ja viirusi.

KOOSTISAINED: polüfenoolid, fulviinhape, humiinhape, mikroelemendid.

SOOVITUSLIK KASUTAMINE: soovitatavalt 1/2 teelusikatäit päevas, olenemata sellest, kas soovite parandada mõnda terviseprobleemi või soovite lihtsalt organismi tervena hoida. Suuremat annust pole vaja võtta, kuna keha lihtsalt ei tarbi rohkem kui vaja.

BS_pulber

Lisainfo

Kaal
30g
Kogus

Oluline info:

Maksevõimalused meie poes:

Paypal Credit Cart 

Pangaülekanne  SwedBank pangalingi makse

Montonio Järemaks