KATLAKIVIEEMALDAJA, 500ML Üldpuhastus
  • KATLAKIVIEEMALDAJA, 500ML Üldpuhastus

KATLAKIVIEEMALDAJA, 500ML

9,30 €
Maksudega

Puhastab seebi ja muud mustused. Sobib vannide, dušikabiinide, kraanikausside ja vannitoaplaatide puhastamiseks. Valmistatud taimedest ja mineraalidest. Värske taimset päritolu aroom. Kiire ja täielik biolagunduvus. Minimaalne mõju veeorganismidele. Ei ole testitud loomade peal. Sobib septilistele reservuaaridele.

Koostisosad: <5% Non-ionic surfactants, Perfume (Limonene).

Teised koostisosad: Water, Citric Acid, Sodium Citrate.

Kasutamine: Pihustada pindadele ja puhastada kuiva või niiske lapiga. Vanade ja raskesti puhastatavate plekkide puhastamine - laske puhastusvahendil mõni minut mõjuda, loputage veega.

Tähelepanu: ei sobi emaili, marmori ja naturaalsest kivist pindade, vasktoodete, kulla, hõbeda, kodumasinate, kahjustatud või kriimustatud pindade puhastamiseks. Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärritav, võib kahjustada silmi, hingamisteid ja nahka. Allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle kemikaali pakendit või etiketti. Silma sattumisel: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid on ja seda on lihtne teha. Jätkake loputamist. Silmade ärrituse püsimisel: pöörduda arsti poole.

DAMOD2911

Lisainfo

Maht
500ml
Kogus

Oluline info:

Maksevõimalused meie poes:

Paypal Credit Cart 

Pangaülekanne  SwedBank pangalingi makse

Montonio Järemaks