11-ürdi salv 19g Salvid ja esmaabi
  • 11-ürdi salv 19g Salvid ja esmaabi

11-ürdi salv 19g

12,00 €

Nahka taastav ja rahustav 11-st ravimtaimest valmistatud salv, on hinnatud juba 20 aastat tõhusa nahahooldustootena, hüüdnimega Frantsila „imesalv“. Selle salvi mõju tuleneb Soomes mahepõllumajanduslikult kasvatatud ja puhtast loodusest korjatud ravimtaimedest, ning nahka hooldavatest taimeõlidest ja mesilasvahast.

100% mahe koostisained. Nahka taastav ja rahustav 11-st ravimtaimest valmistatud salv, on hinnatud juba 20 aastat tõhusa nahahooldustootena, hüüdnimega Frantsila „imesalv“. Selle salvi mõju tuleneb Soomes mahepõllumajanduslikult kasvatatud ja puhtast loodusest korjatud ravimtaimedest, ning nahka hooldavatest taimeõlidest ja mesilasvahast.

Kasutamine: määri hooldust vajavale kohale nahal 2-4 korda päevas. Nahalõhede või paksendite korral võib toimet suurendada kattes hooldatav piirkond plaastri või sidemega.

Koostisained ja mõju: külmpress ja mahepõllumajanduslikult kasvatatud päevalille- ja oliiviõli ning Soome mesilasvaha toidavad nahka mikroelementide ja vitamiinidega. Roheline värv ja mahe lõhn tulevad ravimtaimedest. Naistepuna ja saialille õied ning vesihein ja harilik linnurohi rahustavad sügelevat nahka ning elavdavad naha pealmisi kudesid. Raudrohi ja takjajuur desinfitseerivad ja hooldavad nahka. Teeleht, niithumal, üheksavägine ja punane ristik uuendavad ja pehmendavad nahka.

KOOSTIS: Helianthus annuus*, Olea europaea*, Cera flava, Achillea millefolium*, Verbascum thapsus*, Trifolium pratense*, Arctium lappa*, Polygonum aviculare*, Plantago spp.*, Prunella vulgaris*, Hypericum perforatum*, Stellaria media*, Calendula officinalis*, Bach:in Rescue remedy aputipat: Prunus cerasifera*, Clematis vitalba, Impatiens ssp.*, Helianthemum nummularium*, Ornithogalum umbellatum*, Prunella vulgaris*, Carpinus betulus*.

100% mahe koostisained.

6416384070111
Kogus

Oluline info:

Maksevõimalused meie poes:

Paypal Credit Cart 

Pangaülekanne  SwedBank pangalingi makse

Montonio Järemaks