KASEMAHLASEEP Seebid
  • KASEMAHLASEEP Seebid

KASEMAHLASEEP

7,50 €
Maksudega

Kõikidele nahatüüpidele

Põhjamaine kasevesi on ajatu nooruse eliksiir. Taimsete mikroelementidega rikastatud kasemahl muudab naha pehmeks, siidiseks ja säravaks. Unikaalne toode, millel ei ole värvi ega lõhna. See lõhnavaba seep sobib ka tundlikule nahale.

Eesti Allergia Liidu tunnustus

Beauty Awards 2016 Shortlist

Kõikidele nahatüüpidele

Põhjamaine kasevesi on ajatu nooruse eliksiir. Taimsete mikroelementidega rikastatud kasemahl muudab naha pehmeks, siidiseks ja säravaks. Unikaalne toode, millel ei ole värvi ega lõhna. See lõhnavaba seep sobib ka tundlikule nahale.

Tähtkoostisosad:

Kasemahl – toode sisaldab rohkem kui 33% puhast kasemahla. Kasemahlas sisaldub kasele iseloomulikke stereole, millel on nahale antibakteriaalne, haavu parandav ja nahaprotsesse normaliseeriv-tasakaalustav toime ning tanniine, millel on põletikuvastane toime ning B ja C grupi vitamiine.

Orgaaniline seesamiseemneõli on hea E- ja B-vitamiinide kompleksi ning mineraalide nagu kaltsium, magneesium ja fosfor allikas. Sellel õlil on suurepärased niisutavad omadused, sobides ideaalselt kuivale nahale.

Mis teeb selle toote eriliseks?

  • Unikaalne toode, millel ei ole värvi ega lõhna ning kasemahlaseep säilitab baktereid tõrjuva toime.
  • Kasemahlaseep on valminud koostöös Tartu Ülikooliga.
  • Ideaalne ka kõige tundlikumale ja õrnemale nahale.

Seebi koostisesse on valitud vaid taimsed õlid: oliivi-, kookos-, palmi- ja seesamiseemneõli ning kakaovõi. 80% seebi koostisosadest on orgaanilised ehk pärit mahepõllumajandusest.

Vegan, orgaaniline, cruelty-free, käsitöö, naturaalne. Toode ei sisalda säilitusaineid, keemilisi ja loomseid ühendeid, sünteetilisi lõhna- ega värvaineid.

Kasemahlaseep on valminud koostöös Tartu Ülikooliga, koostöös Tartu Ülikooli loodus- ja täppisteaduste valdkonnaga perioodil 01.06-10.09.2016 viidi Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastusel ellu projekt: “Kasemahlaseebi tootearenduse projekt”, mille tulemusel viidi läbi kasemahla koostise ja selles sisalduvate komponentide analüüsimeetodite otsingud. Kasemahla mineraalsete ja orgaaniliste komponentide määramine. Analüüsid teostatud ja tulemused interpreteeritud. Kasemahlast valmistatud seebi komponentide analüüs. Analüüsid teostatud ja tulemused interpreteeritud. Kasemahla ja sellest valmistatud seebi mikrobioloogiline uuring. Uuring teostatud ja tulemused interpreteeritud. Lõhnaärastusseebi katseline valmistamine koostöös tellija esindajaga. Valminud katseline lõhnaärastusseep.

Valmistamine: Magrada seebid valmistatakse käsitsi iidsel külmpressmeetodil väikese partiina, nii tagatakse toodete efektiivsus ja värskus. Partii lõikes võib märgata värvi erinevust, see sõltub sellest, mis aastaajal on tooraine korjatud. Tootes olevaid õlisid ei kuumutata üle 40°C kraadi. Nii säilivad seebis kõikide õlide kasulikud omadused ja annavad maksimaalset kasu meie nahale.

Pakend: Meie jaoks on väga oluline keskkonna hoidmine ja säästmine. Tootja omab ISO 14001 ja EMAS sertifikaati. Toodetud elementaar kloorivabalt. Paberil on Euroopa Ühenduse öko-märgis.

Koostis: Olea Europaea Fruit Oil/ Oliiviõli, Betula Alba Juice/ Kasemahl, Cocos Nucifera oil/ Kookosõli*, Elaeis Guineensis Oil/ Palmiõli*, Theobroma Cacao Seed Butter/ Kakaovõi*, Sesamum Indicum Seed Oil/ Seesamiseemneõli*

*Sertifitseeritud orgaaniline õli

Toote värv ja lõhn võivad varieeruda looduslike koostisosade kasutamise tõttu.

4744275010031

Lisainfo

Kaal
100g
Kogus

Oluline info:

Maksevõimalused meie poes:

Paypal Credit Cart 

Pangaülekanne  SwedBank pangalingi makse

Montonio Järemaks