AAFRIKA MUST SEEP, 100G Seebid
  • AAFRIKA MUST SEEP, 100G Seebid
  • AAFRIKA MUST SEEP, 100G Seebid

AAFRIKA MUST SEEP, 100G

8,25 €

Aafrika musta seebi leelistamiseks kasutatakse seebikivi asemel kakaokaunade ja banaanilehtede tuhka. Peale selle koosneb seep kolmest looduslikust komponendist - sheavõi, kookosõli ja vesi. Seebi must värvus tekib tahkestumise käigus. Aafrika seebil on kreemjas vaht ja õrn aroom. Sobib kasutamiseks kõikidele nahaletüüpidele, samuti lastele, allergikutele ja juuste pesemiseks. Sobilik veganitele.

Koostisosad: butyrospermum parkii butter (sheavõi), coco nucifera oil (kookosõli), aqua (vesi), cocoa pods (kakao kaunad), banana leaf (banaanilehed)

Aafrika must seep pärineb Ghanast ja valmistatakse vanade traditsioonide kohaselt. Leelistamiseks kasutatakse seebikivi asemel kakaokaunade ja banaanilehtede tuhka, peale selle koosneb seep vaid kolmest looduslikust komponendist - sheavõi, kookosõli ja vesi. Seebile pole lisatud värvaineid, selle must värvus tekib tahkestumise käigus. Sobib nii näo, keha kui juuste pesemiseks. Iga seep on valminud käsitööna, seega on need kergelt erineva kujuga ning koostis võib olla veidi teraline.

Kasutamine: Enne näole kandmist hõõru seep käte vahel vahule ning kanna pehme vaht nahale/juustele.

Tähelepanu! Aafrika must seep tuleb pärast kasutamist kuivatada ning hoida hermeetiliselt suletud anumas. Suure taimse glütseriini sisalduse tõttu imeb seep ümbritsevast õhust palju vett ning see võib tekitada seebi pinnale hallitust meenutava valkja kihi.

Erbe di Janas on väike Itaalia perefirma, mis asub Sardiinia saarel. Sinna tellitakse puhtaid ja looduslikke koostisaineid, taimeõlisid ja taimepulbreid otse Aafrikast ja Indiast. Kõik tooted on 100% puhtad ja naturaalsed ning testitud raskemetallide nikli, kroomi, koobalti, plii ja kaadmiumi suhtes. Erbe di Janas motoks on "Loodusel on vastus igale küsimusele" - "La Natura ha tutte le risposte."

EJAFR

Lisainfo

Kaal
100g
Kogus

Oluline info:

Maksevõimalused meie poes:

Paypal Credit Cart 

Pangaülekanne  SwedBank pangalingi makse

Montonio Järemaks