Viie elemendi tee – Tuli (mahe) 16x2g Tee
  • Viie elemendi tee – Tuli (mahe) 16x2g Tee

Viie elemendi tee – Tuli (mahe) 16x2g

3,66 €

Puhtuseleek. Tuli

Mõistmise valgus, tegutsemise kuumus, sisemine tuli… kõik kuuluvad muutumise leekide juurde. Me tasakaalustame ja kontrollime puhastusleeki; me tasakaalustame meie endi elusid.

See tee tasakaalustab ja toetab tule elementi, mis seostub teie seedimise ja muutumise jõuga. See suurepärane tee sobib joomiseks siis, kui te soovite ergutada oma süsteemi.

Jumalikud taime & vürtsikoostised.

Vanade teadmiste kohaselt on viis elementi elu sümboolsed ehitusplokid. Harmoonilise elu elamiseks peavad kõik viis elementi olema tasakaalus. Kuidas me teame, milline on meie seisund? Ja kuidas me saame luua sellise tasakaalu?

Paljudel Idamaade õpetustel nagu Ayurvedal või Sat Nam Rasayanil on meetodid, kuidas analüüsida ja tegeleda nende elementide seisundiga teie kehas. Samuti pakuvad jooga ja mediteerime võimaluse tasakaalustada teie sisemisi elemente. Hari Tea meistersegajad ja praktikud on koostanud nende vanade õpetuste põhjal Hari Tea teed.

Leidke paar minutit, et nautida tassikest maitsvat teed ning kogege Elementide teesarja tasakaalustavat mõju.

Elemendid, millele viitame, on:

Maa – Puuduta maad: Õnnelik maandumine

Vesi – Emotsionaalne puhastumine: Tunne end vabana

Tuli – Puhtuseleek: Lisa kuumust

Õhk – Elu tiibadel: Kergem kui õhk

Eeter – Rõõmus vaikus: Ruumi hoidmine

Ayurveda taime- ja vürtsiteede sari. 16 teepakikest, ilma metallklambri või liimita. Eraldi pakitud maitse säilitamise ja suuremaks mugavuse eesmärgil. Kõik teed on 100% ökoloogilised.

Koostis:  kakaoubade kestad* (28%), piparmünt* (22%), lagritsa juur*, rohemünt* (5%), aniis*, apteegitill*, must pipar*, ingver* , tšillipipar* (2%) , kaneel* , kardemon*, nelk* , nõges* , roosi kroonlehed* (0,5%).

* = Orgaaniline.

Vt. blogipostitust SIIT

8717853491535
Kogus

Oluline info:

Maksevõimalused meie poes:

Paypal Credit Cart 

Pangaülekanne  SwedBank pangalingi makse

Montonio Järemaks