Hibiskus Bio, 150g Teed
  • Hibiskus Bio, 150g Teed

Hibiskus Bio, 150g

5,20 €
Maksudega

Hibiski lill on meeldiva hapu maitse ja kauni punase värvusega.

Mahe hapu hibiski õis, kuivatatud, 150g BIO PL-EKO-07-12902

BIO HIBISKUS (Hibiscus sabdariffa). Pärast vees leotamist suureneb hibiskus lausa kahekordselt. Võib leotada õit ennast või kasutada seda tee lisandina. Hibiski lill on meeldiva hapu maitse ja kauni punase värvusega.

Hibiskus on Mallow perekonda kuuluvad põõsad ja rohttaimed. Sellesse kuulub umbes 220 liiki, mis kasvavad sooja kliimaga piirkondadest. Selle alla kuuluvad nii väikesed puud, põõsad kui ka rohttaimed. Lehed on mitmesuguse kujuga. Õied on suured ja ekspressiivsed, pasunakujulised, viie kroonlehega, roosast punase kuni kollaseni, 4-15 cm laiad.

Lillepokaalide rikkaliku keemilise koostise tõttu on hibiskil on mitmesugune toime. Kasutatakse sealhulgas selliste haiguste korral nagu hüpertensioon (kõrge vererõhk), ateroskleroos (verevarustushäire), diabeet ja rasvumine. Antioksüdandid, antibakteriaalsed ja immunomoduleerivad omadused võimaldavad kasutada hibiskililli ennetava meetmena mitmesuguste vaevuste korral. Taime täiendav eelis on madal toksilisus, mis võimaldab seda kasutada ilma kõrvaltoimete ja üleannustamise ohuta.

Koostisosad: 100% mahe kuivatatud hapu hibiski (Hibiscus sabdariffa) õis.

Tarvitamissoovitus: lasta kuumas vees tõmmata nagu teel. 1 teelusikatäiele valada 250 ml keeva vett ja lasta 10–15 minutit kaane all tõmmata. Juua 2 korda päevas. Võib kasutada ka tee lisandina.

Hoiatus! Seda ei tohiks tarbida neerukivide all kannatavad inimesed.

Bio – sertifitseeritud mahetoode.

5902096503197

Lisainfo

Kaal
150g

Koguseline allahindlus

Kogus Allahindlus Säästate
5 5% Kuni 1,30 €
10 10% Kuni 5,20 €
Kogus

Oluline info:

Maksevõimalused meie poes:

Paypal Credit Cart 

Pangaülekanne  SwedBank pangalingi makse

Montonio Järemaks