7. tšakra tee “Harmoonia” (mahe) 16x2g SHOTIMAA
  • 7. tšakra tee “Harmoonia” (mahe) 16x2g SHOTIMAA

7. tšakra tee “Harmoonia” (mahe) 16x2g

3,25 €

See tee toetab kõiki tšakraid ja tasakaalustab aurat, energiavälja, mis teib ümbritseb. See imeline tee sobib kogu teie süsteemi harmoniseerimiseks ja tasakaalustamiseks.Täiuslik segu vürtsikaks eluks.

See tee toetab kõiki tšakraid ja tasakaalustab aurat, energiavälja, mis teib ümbritseb. See imeline tee sobib kogu teie süsteemi harmoniseerimiseks ja tasakaalustamiseks.Täiuslik segu vürtsikaks eluks.

Ma tunnetan Maad. See on planeet. Ma sündisin siia – ma pärinen siit. Kui ma liigutan varbaid, siis ma tunnen viljakat mulda.

Hari’s Treasure töötajatest on paljud kogemustega tervendajad ja joogaõpetajad, nad on üle 20 aasta olnud sama joogaõpetuse kaudu sõbrad ning on muutnud ühe ettevõtte perekonnaks, Hari’s Treasure perekonnaks.

Hari tähendab sanskriti keeles „loomist läbi tegevuse“.

Ettevõttesiseste teadmistega taimede, jooga ja looduslike toitude kohta pakub Hari’s Treasure ainulaadseid ökoloogilise elustiili tooteid, mis annavad vanade jooga teadmiste kaudu tõelise heaolukogemuse.

Hari’s Treasure filosoofiale panid aluse ja seda inspireerisid meditatsioonimeister Guru Dev Singh ja Sat Nam Rasayani tervendamiskunst.

Hari’s Treasure kasutab erakordsete toodete valmistamisel tuhandete aastate vanust joogide tarkust. Nende teede kvaliteetsari toob teie ellu tervenemise, harmoonia ja tasakaalu.

Hari Tea

Ökoloogiline taimede ja vürtside segu aitab hoida tasakaalus teie vaimu, hinge ja füüsise.

Shoti Maa

Shoti Maa tähendab „väikest ema“. Shoti Maa tšakrad hoiavad teie energiakeskused tasakaalus. Shoti Maa elemendid hoiavad keha kõik 5 põhielementi sobivas tasakaalus.

See pole mingi saladus, et kaasaegse elu vaimne stress mõjutab meid. Shoti Maa („väike ema“) on loodud, et rahustada teie meeli erinevatel viisidel. Traditsioonilised ja mitte nii traditsioonilised taimed ja vürtsid on segatud kokku, et pakkuda teile meditatiivse heaolu kogemus. Ayurveda õpetuse seitse kvaliteetset tõmmist ning iga maitsev tassitäis stimuleerib keha energiakeskusi – tšakraid.

Vastavalt vanadele joogaõpetustele on kehas seitse peamist energiakeskust. Neid omavahel ühendatud energiakeskusi nimetatakse tšakrateks, millest igaüks vastutab kindla kehaosa eest.

Kõik Shoti Maa tšakra teed on hoolikalt valmistatud, et rahustada teie meeli ja parandada iga vastava tšakra tegevust.

Koostis: Kaneel * (53%), ingver *, nelk * must pipar *, kardemon *, apteegitilli * kaneeliekstrakt, roosi kroonlehed *, kurkum juur *, vaarika lehed *.

* = Orgaaniline.

Pakis on 16 x 2 g teepakikest

Vt. blogipostitust SIIT

8717853493003

Kogus

Oluline info:

Maksevõimalused meie poes:

Paypal Credit Cart 

Pangaülekanne  SwedBank pangalingi makse